telefon kom.: +48 662 395 605
telefon / fax: +48 61 426 74 49

Przyjęcia rodzinne

Restauracja Hubertus zaprasza do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych w jednym z czterech przestronnych wnętrz, charakteryzujących się idealnym połączeniem nowoczesności i elegancji.

Doskonale wiemy, jak cenne i wyjątkowe są spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Wesela, chrzciny, komunie, osiemnastki, jubileusze, pogrzebiny - to spotkania, których nieodłącznym elementem, gwarantującym odpowiedni nastrój, jest wyśmienite menu. Przygotowujemy propozycje menu na wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne zarówno w kameralnym gronie jak i dla 120 osób, gdyż tyle właśnie osób może ugościć jednocześnie największa z naszych sal. Dopełnieniem uczty dla podniebienia jest także uczta dla oka - świeże kwiaty oraz odpowiednio dobrane do okoliczności elementy dekoracyjne stołu.

Przestronny taras, trawnik i otoczenie zieleni pozwolą na chwile wytchnienia i zadumy po obfitym posiłku lub tanecznym szaleństwie na parkiecie. To również bezpieczne miejsce zabaw dla dzieci i młodzieży.

Polecamy również wybór dodatkowych atrakcji, stanowiących urozmaicenie menu: profesjonalny pokaz barmański, prosię z rusztu, stół staropolski w formie bufetu, efektownie płonącą szynkę, pieczoną w ciemnym piwie, fontannę czekolady wraz z zestawem zakąsek, lampkę wina do obiadu czy lampkę szampana z truskawką jako aperitif.

Skontaktuj się znami. Czekamy.

Restauracja HUBERTUS / ul. Kolejowa 2 / 62-200 Gniezno
MANAGER: Joanna Bruk / +48 662 395 605 / joanna.hubertus@o2.pl